Zespół Cramera

Firmę Cramer reprezentują:

Achim Peters

Zarząd
Tel. 0049 (0) 491 6095 123
mail: achim.peters@cramer.eu

Andreas Bruns

Zarząd
Tel. 0049 (0) 491 6095 127
mail: andreas.bruns@cramer.eu

 
 

Sabine Grimm

Sprzedawca urządzeń ogrodowych
Tel. 0049 (0) 491 6095 115
mail: sabine.grimm@cramer.eu

Heike Meyer

Sprzedawca części zamiennych
Tel. 0049 (0) 491 6095 117
mail: heike.meyer@cramer.eu

Insa Lenger

Biuro obsługi klienta
Tel. 0049 (0) 491 6095 113
mail: insa.lenger@cramer.eu

 

Menno Janssen

Biuro obsługi klienta
Tel. 0049 (0) 491 6095 124

Anja Halfwassen

Księgowa
Tel. 0049 (0) 491 6095 137
mail: anja.halfwassen@cramer.eu

Cleo

Inkasso

 

CRAMER GmbH
Reimersstraße 36
D-26789 Leer

Tel.: 0491.6095-0
Fax: 0491.6095-200

www.cramer.eu
verkauf[ at ]cramer.eu

Agapit Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Marii Zientary-Malewskiej 26
10-302 Olsztyn

Tel.: +48 89 526 53 85
Fax: +48 89 526 53 85

www.agapit.pl
info[ at ]agapit.pl

formularz kontaktowy

jak dojechać

Tourno:

sprawdzony pomocnik w ogrodzie

Odkurzacze do liści:

cicha i mocna turbina

Wertykulator CARA

oddech dla trawnika

Zamiatarki:

perfekcja w zamiataniu

Rębaki:

łatwe rozdrabnianie

TOURNO:

idealny trawnik

Odkurzacze do liści:

siła odkurzania

Wertykulator CARA:

"relaks" dla trawnika

Zamiatarki:

perfekcyjne zamiatanie

SUMMERTIME/ KOMPOSTMEISTER:

podwójny mechanizm tnący

Odkurzacz do liści
LS 9000 HBS:

największy i najmocniejszy

TOURNO de Luxe:

koszenie i rozdrabnianie w jednym

TERRA CUT/COMBI CUT:

wszechstronne

TOURNO de Luxe:

niezwykle mocny i przydatny w ogrodzie


Navigation

zum Seitenanfang